ספר חדש: וארשתיך

פורסם: ג' אב התשע"ו | | 08:17 ע"י: מערכת בבא קמא
ספר חדש להדרכה לחתונה.
ספר חדש להדרכה לחתונה. צילום: עטיפת הספר.
ספר חדש מעניק לזוגות כלים יישומיים בתחילת הדרך
'וארשתיך לי'-הוא ספר חדש היוצא בימים אלה לאור, המעניק לזוגות כלים יישומיים בתחילת דרכם לחתונה. זאת במטרה לבסס את הקשר ביניהם וכדי להקנות להם הרגלים חדשים מרגע האירוסין ובהמשך, למסע המשותף של חייהם.
 
בקרב זוגות בציבור הדתי לאומי – היה עד היום חסך בכלים אלה בעבר, כאשר התארסו, היו חברות הכלה מכינות לזוג מחברת 'טיפים ועצות' בכל הקשור לנושאי החתונה... מנהג זה התיישן ואינו מועיל באמת. 
 
עמיחי סדן ויאיר גרינר, הם שני חברים דתיים, שחוו בעצמם ומתוך סביבתם, את הקשיים הניצבים בפני זוגות העומדים להינשא, בימים שלפני החתונה.
 
יאיר גרינר, מנהל מרכז מבקרים וסטודנט לתואר ראשון בניהול תעשייתי, איבחן מתוך ניסיונו כזוג מאורס בעצמו, את הצורך בכלי מעשי שיכוון את הזוגות בנבכי ההכנות לחתונה.
 
עמיחי סדן, יועץ ארגוני ומאמן בכיר, המאמן בין היתר לבחירת בני זוג, זיהה את המחלוקות הנוצרות לעיתים קרובות בין בני הזוג ומשפחותיהם על נושאים יישומיים לפני ואחרי האירוסין.
 
השניים חברו זה לזה, והחליטו להוציא לאור ספר הדרכה לזוגות מאורסים בציבור הדתי והמסורתי,שיקל עליהם את ההכנות לחתונה וישמש   "מורה נבוכים"  בכל הקשור לדרכם המשותפת לפני המאורע הגדול. עובדה זו מותירה להם יותר זמן ופנאי לבניית הזוגיות ומסייעת להם לעבור בקלות את כל הצמתים וההתלבטויות הנוצרות במשך פרק זמן זה.
כמאמן, הוסיף עמיחי כלים מתחום האימון, שיאפשרו לבני הזוג להפנות תשומת לב לזוגיות ולסובב לה.
 
השניים רואים בהוצאת הספר שליחות ובשורה. הוא נכתב בשפה קריאה ומקצועית ושם דגש על הפרטים הקטנים הנשכחים בדרך כלל על ידי בני הזוג.
 
המסרים נכתבו ברצף כרונולוגי, דהיינו, משלב האירוסין ותחילת בניית הקשר, ועד לטיפים ועצות בתהליך קניית דירה משותפת, ריהוט הבית ציודו ועוד.
וארשתיך לי - ספר חדש להדרכת זוגות
וארשתיך לי - ספר חדש להדרכת זוגות צילום: עטיפת הספר.
כתיבת הספר נמשכה כשנתיים, תוך עבודת תחקיר מדוקדקת עם מומחים בכל תחום, על מנת להגיע לתוצאה המושלמת ולתת את כל המידע לזוג המאורס.
 
במקביל לספר,יעלה אתר אינטרנט שישמש כתובת לכל שאלה ותגובה של הקוראים, ודף פייסבוק בו יתארחו אנשי מקצוע ומומחים בתחום.
 
'וארשתיך לי – המסע שלנו לחתונה'
יוצר את תהליך האירוסין המורכב – למסע משותף מלכד ומגבש ומשמש 
ספר מזכרת אישית וזוגית שיישמר לעד ביחד עם אלבומי התמונות.
 
הספר יימכר באתר האינטרנט: wedly.co.il , בדף הפייסבוק "וארשתיך לי" ובכנסים גדולים בציבור הדתי ובחנויות הספרים המובחרות.
מחיר: 87 ש"ח
10% הנחה: לסטודנטים, בני ישיבה ובנות מדרשה.