מוצרי נקיון לחידוש ריהוט הבית

פורסם: כ"ו אלול התשע"ה | | 13:52 ע"י: מערכת בבא קמא
שעוות דבורים לחידוש רהיטי עץ של חברת hg.
שעוות דבורים לחידוש רהיטי עץ של חברת hg. צילום: יח"צ.
מסתבר שהדבורים מיצרות לא רק דבש לראש השנה. שעוות דבורים משמשת לחידוש ולהברקת רהיטי עץ
מסיר כתמים מריפוד ושטיחים.
מסיר כתמים מריפוד ושטיחים. צילום: יח"צ.

דבורים זה לא רק דבש, ראש השנה ממש בפתח, הקניות וההכנות בעיצומן. 25% מהמשפחות בישראל מארחות לחג. זוהי הזדמנות לחדש רהיטים, לנקות שטיחים, לקבל את האורחים הקרובים לנו בדירה נקיה כמו חדשה. מתברר שהדבורים יכולות להתגייס ולעזור לחדש לנו את הרהיטים לשנה החדשה, הן ידועות כפועלות ובאמת חוסכות לנו אנשי מקצוע.

חברת מעוז יבואנית ומשווקת בלעדית של חברת hg ההולנדית הידועה בעולם כחברה מובילה בתחום חומרי הניקוי הביאה לארץ  מוצרים מיוחדים לחידוש הריהוט. כבר לא צריכים מומחים ואנשי מקצוע, עשו בעצמכם ותיהנו:

שעוות דבורים: להחזיר לריהוט העץ את הגוון העמוק והברק
זהו חומר טבעי המופק מכוורות דבורים ומשמש להברקת רהיטים וציפויים בשכבת מגן. שוועת הדבורים היא למעשה ווקס רך וטבעי (בשונה ממוצרים לא טבעיים שחלקם גסים ולא מתאימים לריהוט ביתי). שעוות דבורים מזינה את העץ ,מחזירה לו את הגוון העמוק ומקנה לו ברק נעים לעין. מתאים במיוחד לריהוט עתיק מעץ אלון ולסוגים נוספים. שעוות הדבורים זמינה  בצבע בחום (לגון עמוק), שקוף (לעץ בהיר) וצהוב (לכל סוג אחר).
שעוות הדבורים – הדונג אינו סופג מים ואינו נמס במים. אינו רעיל ואם נבלע אינו נעכל ולא משפיע על מערכת העיכול.
מחיר מומלץ לצרכן – 59.90 ₪

ספת העור מתחילה להתייבש?
לא כל שנה אנו מחליפים את ספת העור בסלון (למי שיש כזו), הזמן עושה את שלו והספהמתחילה להתייבש. חברת hg מביאה לנו תכשיר ייחודי על בסיס מים, לטיפול בספת המתחילה להתייבש. בעור (אנילין) ועור צבוע (רהיטים, מזוודות).  החומר מנקה ומזין את העור , שומר עליו רך וגמיש ומגן עליו בצורה מושלמת מפני לכלוך, כתמים וזיעה. אינו מתאים לזמס ועור נובוק
מחיר מומלץ לצרכן – 59.90 ש"ח

נשפך יין על השטיח?
לא חייבים לרוץ ולהחליף שטיח, גם לא להחליט שזה הרגע לפרקט. מנקה כתמים משטיחים וריפוד, המועשר בחמצן פעיל המסיר גם את הכתמים העקשנים ביותר כגון: יין אדום, קפה, שוקלד, רוטב שפתון וכו'.  משמש כדוחה לכלוך ומתאים לרוב סוגי הבדים.

מחיר מומלץ לצרכן – 39.90 ש"ח

ניתן להשיג  את מוצרי HG בחניות הקרובות למקום מגוריכם